Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Belvec

Belvec

Luxusní belgické pralinky a čokoláda za příznivé ceny

 

Logo Belvec.png

 

Naše produkty můžete zakoupit v eshopu Chocoskyshop.cz

 

 

Naší specialitou jsou výrobky producentů, jež patří k největším evropským a světovým výrobcům s garantovaným belgickým původem, prvotřídní jakostí a především dárkovým vzhledem.

Společnost obchoduje na českém trhu již od roku 1994.

Základem našeho obchodního portfolia jsou belgické pralinky výrobců Vandebulcke, Meroso Food, Hamlet, Kim´s Chocolates-Cachet, Q Chocolates-Bianca, ICKX a Baronie, dále pak i další typicky belgické produkty jako jsou vynikající máslové či mandlové vafle a sušenky z produkce rodinné firmy Destrooper Olivier.

Novinkou v naší nabídce jsou makronky výrobce tohoto sladkého mandlového pečiva firmy Poppies. Nabízíme 3 velikosti s třemi druhy náplní.

Další prodejní potenciál je tvořen výrobky Snack Food Poco Loco. Jedná se o ucelenou řadu výrobků vycházejících z mexické kuchyně, jako jsou tortilla chips, salsy a wrapy různých chuťových variant a prodejních balení. Zde je opět důraz kladen na kvalitu výrobků, ucelenost nabídky a atraktivní vzhled.

Dovážený sortiment pak uzavírají prémiové citrusové koncentráty italského výrobce L.A.S.Polenghi-group. Jedná se především o unikátní 100% koncentráty z dužin citrusových plodů ve skleněných obalech.

Tyto produkty můžete zakoupit nejen na našem eshopu, ale i v kamenném dárkovém obchodu CHOCOSKY v centru Prahy na adrese Vodičkova 31, přízemí prodejní pasáže Gallery Myšák. Zde naleznete kompletní prezentaci všech námi dovážených produktů doplněných o zdařilý výběr italských, španělských a argentinských vín a značkového alkoholu.

Těšíme se na vaši návštěvu. www.chocoskyshop.cz

 

Více informací na stránkách www.belvec.cz

Soutěžní otázka

pro dny 6.  11.  2017 až 7.  11.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 6.  11.  2017 až 7.  11.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. - 3. cena: Balíček belgických čokoládových cukrovinek v hodnotě 660 Kč

Výherci soutěže

1. Zuzana Fiedlerová - Horní Bříza
2. Anna Dostálová - Most
3. Karel Veselý - Most