Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Canon

Canon

Sexy, kompaktní a šikovný foťák se skvělým obrazem

 

 Canon EOS 200D nabízí špičkový obrazový výkon v malém a dostupném těle. A navíc podporuje selfie.

 

 

EOS 200D klame tělem. Na první pohled totiž vypadá jako titěrná začátečnická zrcadlovka. Jenže ve skutečnosti jde o výborný foťák pro každého cestovatele. Jde o nejlehčí zrcadlovku s otočným displejem na světě, která se bez problémů vejde do cyklobatůžku i do batohu na cestu pěšky: váží pod půl kilogramu a mimořádně malé rozměry jsou 122 x 93 x 70 mm. Canon ale i do tak malého těla zabudoval špičkový obrazový čip a procesor; oboje shodné s modely EOS 800D a EOS 77D, takže jsou výsledné fotografie rovněž prvotřídní. Díky příjemnému gripu, který padne i do menší ruky, se i tak malý přístroj velmi dobře drží.

Ale ještě zpátky k technologiím. Ostřit a komponovat můžete nejen v průhledovém hledáčku, ale i na výklopném displeji. A při ostření se opravdu nezdržíte. EOS 200D nabízí Dual Pixel CMOS AF technologii, pomocí které je nejrychleji ostřícím fotoaparátem na světě a dokáže ostřit i za slabého světla. Tento přístroj také rychle fotí. Pět snímků za sekundu stačí pro zachycení sportovních výkonů, dětí, zvířat – anebo čehokoli jiného, co vás zaujme při cestách. A nemusíte se bát ani tmy. Díky nejnovějšímu obrazovému čipu je totiž ISO až 51 200, což znamená, že bez blesku zvládnete fotit také třeba při táboráku.

Fotografie dnes znamená sdílení. Takže není divu, že EOS 200D nabízí přímou podporu pro Instagram a další sociální sítě. Nejenže si můžete zvolit focení do čtvercového formátu, ale zrcadlovka navíc disponuje možností bezdrátového připojení přes Wi-fi, NFC nebo Bluetooth. S využitím aplikace Canon Camera Connect tak můžete své dílo sdílet odkudkoli a ve výrazně lepší kvalitě, než kterou získáte z mobilního telefonu. S EOS 200D si pořídíte selfíčka: výklopný displej téhle zrcadlovky je možné vyklopit o 180° a pohodlně tak nafotit sebe před Karlštejnem, Tádž Mahálem nebo kdekoli jinde. (Mimochodem: víte, že při sdílení fotek a videí na irista.com, se zachovává původní kvalita obrazu, třeba i RAW?)

Styl se týká i foťáku samotného – tahle zrcadlovka je k dispozici ve třech barevných kombinacích: tradiční černou doplňuje bílé provedení a v klasikou inspirovaná stříbrno hnědá kombinace.

Digitální zrcadlovka EOS 200D je dokonalou náhradou pro všechny nadšence fotící pomocí chytrých telefonů, kteří chtějí udělat další krok a pořídit si svůj první skutečný fotoaparát.

Více informací na stránkách www.canon.cz

Soutěžní otázka

pro dny 23.  10.  2017 až 24.  10.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 23.  10.  2017 až 24.  10.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: Inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS5050
2. cena: Fotoaparát Canon IXUS 185
3. cena: Irista voucher na 100 GB

Výherci soutěže

1. Viktorie Strnadová - Děčín
2. Tomáš Rudolf - Havířov - Šumbark
3. Emil Mundl - Druztová