Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo CK Adventura

CK Adventura

Poznejte s námi svět!

LOGO-ADV-CLAIM-PRUHLEDNE.png

 Vyberte si z naší pestré nabídky poznávací a aktivní dovolené, kde najdete více než 400 titulů zájezdů do 121 zemí 6 kontinentů.

 

 

CK ADVENTURA je největší cestovní kanceláří v oblasti aktivní a poznávací dovolené a na českém trhu jsme již od roku 1990.

Dlouhodobě zvyšujeme kvalitu našich služeb v oblasti ubytování, stravování a dopravy, aniž by to ubíralo na originalitě našich programů. Aktivně zaměřené zájezdy nabízíme v široké škále náročnosti, od zájezdů vhodných i pro rodiny s malými dětmi až po výpravy pro zdatné cestovatele.

Naši průvodci jsou nejen zkušení profesionálové, ale také zapálení nadšenci, kteří vám s potěšením představí země a oblasti, které sami mají rádi.

Poctivou snahu o kvalitu našich zájezdů oceňují nejen naši klienti, ale také odborná veřejnost. Opakovaně získáváme prestižní ceny TTG Travel Awards, naposledy v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro cesty za poznáním v Evropě i ve světě.

PROČ CESTOVAT A POZNÁVAT S NÁMI SVĚT?
Navštěvujeme nejkrásnější světové lokality prostřednictvím poznávacích zájezdů, aktivní turistiky a cykloturistiky. Naším cílem je pomáhat uskutečňovat cestovatelské touhy našich klientů. Děláme, co nás baví, a na našich zájezdech je to vidět.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY organizujeme pro menší skupiny a díky osobnímu přístupu dokážeme na našich zájezdech vytvořit příjemnou komorní atmosféru. Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, naše zájezdy jsou originální a pečlivě připravené. Tým našich průvodců tvoří profesionálové i nadšení znalci jednotlivých destinací.

Naše nabídka CYKLISTICKÝCH ZÁJEZDŮ je bezkonkurenčně nejširší na českém trhu. Nabízíme přes 90 titulů cyklozájezdů do 46 zemí 5 kontinentů. Perličkou naší nabídky jsou cyklopobyty u moře pro rodiny s dětmi, a pak exotická cykloturistika. Naše nejoblíbenější destinace jsou Francie, Itálie a Balkán, z mimoevropských pak Kuba, Filipíny, Gruzie, Pamír a Jihoafrická Republika.

S TURISTICKÝMI ZÁJEZDY máme mimořádné zkušenosti a v naší nabídce jsou již od počátku. Míříme do 60 zemí 5 kontinentů a spektrum náročnosti je velice široké, od rodinné turistiky v Alpách až po himálajské treky. Disponujeme týmem kvalitních průvodců s potřebnou kvalifikací a na jejich vzdělání klademe velký důraz. I ve vysokých horách budete opravdu v dobrých rukou.

Naše dlouholeté zkušenosti s přípravou poznávacích a aktivních zájezdů do celého světa zároveň využíváme pro tvorbu ZÁJEZDŮ A AKCÍ NA ZAKÁZKU. Připravujeme speciální produkty pro firemní klientelu, zájmové skupiny, školní kolektivy i pro individuální zájemce. Vybíráme nejzajímavější místa v Evropě i ve světě, kam pro vás připravíme cestu dle vašich přání.

Věříme, že vás nabídka Adventury osloví a staneme se vašimi spolehlivými průvodci při cestách za hranice všedních dnů. Těšíme se na vás!

Více informací na stránkách www.adventura.cz

Soutěžní otázka

pro dny 8.  11.  2017 až 9.  11.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 8.  11.  2017 až 9.  11.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: Dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 5 000 Kč
2. cena: Čelovka PETZL Tikka +
3. cena: Tričko a plecháček z kolekce CK ADVENTURA

Výherci soutěže

1.  Lenka Fiedlerová - Malé Hradisko
2.  Petr Staněk - Karlštejn
3.  Ladislav Deršák - Přelouč