Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

http://www.dama.cz/zabava/nejhezci-pohled-na-benatky-severu-29900
http://www.dama.cz/zabava/nejhezci-pohled-na-benatky-severu-29900

Nejhezčí pohled na Benátky severu

[Soutěž] Prodloužený víkend vám bude stačit na poznání všech zajímavostí Stockholmu, města přezdívaného Benátky severu, zvlášť když jako dopravní prostředek použijete loď.

logo Czech Sport Travel

Czech Sport Travel

Zažijte to nejlepší ze světového sportu na vlastní oči

 

logo Czech sport travel.png

 

 Chcete si osobně vychutnat tu nezapomenutelnou atmosféru utkání a největší hvězdy NHL nebo NBA? Rádi byste zažili ty nejlepší fotbalová utkání přímo na nejvyhlášenějších stadionech světa? To nej ze světového sportu máte nyní na dosah.

 

 

Jágr a spol.

Celý život jste toužili vidět hrát Jaromíra Jágra v nejprestižnější hokejové soutěži světa NHL a nyní máte jednu z posledních možností. Jaromír Jágr, největší hokejová hvězda má před sebou s největší pravděpodobností poslední sezónu v této zámořské soutěži a vy můžete být přímo u toho. Jágr, Ovečkin nebo Crosby, tyto legendy hokeje v akci jen pár metrů od vás.

Milujete evropský fotbal nebo je vaším snem zažít proslulý Wimbledon na vlastní oči? Cestovní agentura CZECH SPORT TRAVEL vám dokáže zprostředkovat kterékoli vaše sportovní přání. V rámci několikadenního zájezdu můžete shlédnout hned několik atraktivních zápasů. K tomu stihnete vy i váš protějšek poznat krásy evropských i zámořských měst a dopřát si to nejlepší, co tato místa nabízí.

Ideální dárek nejen pro sportovní nadšence

Přemýšlíte, kam pozvat své obchodní partnery nebo čím potěšit své nejbližší, zapálené sportovní fandy? Chcete být originální? CZECH SPORT TRAVEL nabízí samozřejmě i zájezdy pro firmy a společnosti, které chtějí formou sportovních zájezdů zkvalitnit obchodní vztahy se svými partnery nebo ocenit své zaměstnance tímto zajímavým, atraktivním způsobem.  Díky mnohaletým bohatým zkušenostem lze připravit také zájezdy přímo na míru. Prostě tak, aby se váš dárek stal nezapomenutelným zážitkem!

CZECH SPORT TRAVEL nabízí širokou nabídku v různých sportovních oblastech a také nově přichází i s unikátním projektem nízkonákladové cestovní kanceláře, jež nabízí nejen zájezdy za fotbalem v příznivých cenových relacích.

Více informací na stránkách www.czechsporttravel.cz

Soutěžní otázka

pro dny 1.  11.  2017 až 2.  11.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 1.  11.  2017 až 2.  11.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. - 3.cena: Dárkový poukaz na sportovní zájezd v hodnotě 1 000 Kč

Výherci soutěže

1. Michaela Hofmanová - Liberec
2. Veronika Vlčková - Pardubice
3. Iveta Kulíšková - Halenkovice