Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Profizoo

Profizoo

To nejlepší pro mlsné kočky i přítulné jedlíky

PROFIZOO_logo_inverzni.jpg

 

Není nic krásnějšího, než když vám váš kocour či kočka spokojeně předou v klíně. Kočičí láska ale není jen tak. Člověk si ji musí zasloužit. A jak jinak, než plnou miskou.

 

 

Dobrá kočka, která nemlsá

To není tak úplně pravda. Každá kočka, a nejen ta, si tu a tam ráda zamlsá a slupne nějakou tu laskominu, kterou by běžně vůbec nesměla. A my jako páníčci tolerantně přimhouříme obě oči. Vždyť to jsou naše čtyřnohé radosti a slyšet jejich vrnící „motůrek“ je k nezaplacení. Pokud si vaše kočka uloupí nějakou dobrotu jen jednou za čas, nic se neděje. Častější dopřávání by už mohlo být na úkor zdraví vašeho mazlíčka. Každý majitel domácí zvířeny by tak měl pečlivě vybírat kvalitní krmivo. Takové dodá jeho kočce či kocourovy dostatek energie, živin, vitamínů a minerálů pro zdravý růst, silné zuby a hustou a lesklou srst. Kočičí rošťárny pak na sebe nenechají dlouho čekat.

Lahůdka pro dospělou kočku

Každé zvíře ale potřebuje něco jiného. Je tedy třeba rozlišovat, zda pořizujete krmivo pro koťata či pro kočku seniora. Typ výživy je v těchto případech zcela odlišný. Jednotlivá krmiva se liší svým složením. Zpravidla potrava pro koťata se vyznačuje vyšším obsahem tuku a vyšší výživovou hodnotou. Dospělá kočka má jednoduše už trochu jiné potřeby.

Mlsný jazyk dospělé kočičky jistě ocení kompletní krmivo pro dospělé kočky s drůbežím masem PROFIZOO Cat Super Premium Adult Chicken 10kg. Díky živočišným tukům je zdrojem energie pro vašeho čtyřnohého mazlíka. Kvalitní oleje zároveň poskytují zdroj důležitých Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin. Vysoký obsah vitamínů a minerálů ale není to jediné, co strava nabízí. Kočky v misce nenechají ani drobek. Jeho vysokou chutnost a stravitelnost zaručují kvalitní drůbeží a rybí moučky ve směsi vybraných obilovin. Krmivo je ale u chovatelů oblíbené i z jiného důvodu. Je totiž doplněné o látky, které podporují správnou funkci trávicího traktu a zraku.

Za každou spokojenou kočkou se skrývá kvalitní krmivo. Dopřejte vaší kočce to nejlepší.

Více informací na stránkách www.profizoo.cz

Soutěžní otázka

pro dny 13.  11.  2017 až 14.  11.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 13.  11.  2017 až 14.  11.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. - 3. cena: Kompletní krmivo pro dospělé kočky PROFIZOO Cat Super Premium Adult Chicken 10kg v hodnotě 769 Kč

Výherci soutěže

1. David Vambera - Varnsdorf
2. Evženie Lomová - Volyně
3. Jaroslava Deršáková - Přelouč