Ať už jste srdcem dobrodruzi, nebo milujete kulturu či cestování za dobrým jídlem, pojďte s námi
do světa! Připravili jsme pro vás velkou internetovou soutěž, v níž můžete vyhrát skvělé ceny.
Každý druhý den je pro vás připravená nová soutěž. Chce to jediné, sledovat tyto internetové
stránky a těšit se na výhru!

  

logo Rondo

Rondo

Rondo rozdává dárky k Vánocům zdarma

Logo - Rondo.png

 

Zahrajte si s věrnostním systémem Rondo o dárky k Vánocům zdarma - Hravý věrnostní systém Rondo rozdává ceny za miliony

 

 

Rondo je zábavná on-line hra o lákavé ceny namísto nudných věrnostních systémů. Hraje ho už více než 200 tisíc uživatelů, kteří pravidelně soutěží o řadu lákavých cen, jako jsou tablety, mobilní telefony či hračky. Nově je možné si zahrát i o auto Škoda Kodiaq.

Ač Rondo funguje teprve několik měsíců, už si ho oblíbily desítky tisíc lidí, kteří každý den píší své nadšené recenze na Facebook a web Rondo.cz:

„Děkuji za výhru, dorazila poštou do dvou dnů. Vyhrál jsem Outdorovou a sportovní kameru Niceboy Vega 4K, a to jsem ani netušil kolik věcí a příslušenství ke kameře ještě náleží. Hře RONDO se dá opravdu věřit, což se v dnešní době opravdu hodně cení, držím palce ať je co nejvíce spokojených hráčů,“ popřál nadšený výherce Michal z Prahy.

„Hrál jsem poprvé a hned výhra!!! Rondo je super hra, vřele doporučuji všem, nasbírám rondony a hurá znovu do hry. Výhra byla v sobotu a doručena už v úterý,“ napsal Petr z Českých Budějovic.

„Nejprve jsem nechtěl věřit, vzhledem k různým podvodným firmám v dnešní době. Ale ze zvědavosti jsem se zaregistroval převedl jsem si rondony z jedné stránky, kde jsem je získal a zkusil hrát. Vyhrál jsem hlavní cenu Lamborghini Murcielago na dálkové ovládání. Mohu doporučit,“ svěřil se další vítěz Jaroslav z Kladna.

Jak Rondo funguje?

Rondo je hravý věrnostní systém, který vás bude bavit. Zahrát si může každý, kdo nakoupí u vybraných obchodníků, jako je Království hraček Bambule a Sparkys nebo ASUS. Za nákup místo věrnostních bodů obdržíte herní rondony a na webu rondo.cz si pak vyberete ceny, které byste chtěli vyhrát. Vše je jednoduché, rychlé a hlavně zábavné. Rondo funguje formou napínavé a zábavné online hry, kterou lze hrát na počítači či mobilním telefonu kdekoliv a kdykoliv. Více informací o samotné hře najdete zde: https://www.rondo.cz/stranky/faq

Od spuštění Ronda před půl rokem se do hry zapojilo již přes 200 tisíc účastníků. Hodnota výher, které zákazníci partnerů získali, již dosáhla celkem 8 milionů Kč. Rondo.cz rozdělilo mezi vítěze již více než 9 000 výher, každý měsíc se hraje o ceny v hodnotě přesahující jeden milion korun. Aktuálně Rondo rozjelo spolu Královstvím hraček Bambule a Sparkys obří spotřebitelskou kampaň. Zákazníci hračkářství budou odměňováni výherními losy, na kterých budou moci vyhrát ceny v hodnotě deseti milionů korun.

Mezi partnery, kteří Rondo využívají pro odměnu za věrnost nebo motivaci svých zákazníků patří pojišťovna AXA, Asus, Království hraček Bambule a Sparkys, HM Studio hračky, BoardStar, Víno výhodně, Dobrá miska, Stovkomat, sLéky, Online květiny Praha a další.

 

Více informací na stránkách www.rondo.cz

Soutěžní otázka

pro dny 16.  10.  2017 až 17.  10.  2017

Soutěž proběhla ve dnech 16.  10.  2017 až 17.  10.  2017

Soutěžili jste o tyto ceny:

1. cena: 5 000 Rondonů
2. cena: 2 000 Rondonů
3. cena: 1 000 Rondonů

Výherci soutěže

1.   Ivana Strnadová - Děčín
2.   Pavel Šilhánek - Starý Plzenec
3.   Taťána Poslušná - Fryšták